\\\///~~~Metin2OGX~~~\\\///
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Este un nou Server De Metin2
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 L3XuS Vrea Sa Fie Game Master :D Votatil

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
florinelu
Membru Nou
Membru Nou


Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/07/2010

L3XuS Vrea Sa Fie Game Master :D Votatil _
MesajSubiect: L3XuS Vrea Sa Fie Game Master :D Votatil   L3XuS Vrea Sa Fie Game Master :D Votatil I_icon_minitimeVin Iul 02, 2010 1:13 pm

1. Nume In Joc : am sa imi pun L3XuS . azi dimineata am descoperit sv asta fain . Very Happy.
2. Varsta : 16 ani
3. primele 7 cifre din cnp . ..---> nu'l gasesc scuze..l'am ratacit prin casa
4. Level in joc (minim 65) : fac imediat in 50-60 minute Very Happy maxim 70 L3XuS Vrea Sa Fie Game Master :D Votatil Icon_cheers .
5. daca vrei iti dau prin pm id meu de mess am vreo 100 poze de cand am fost GM Very Happy
6. Sa nu ai prieteni in joc : Pe nimeni Smile . chiar daca mi'as face prieteni nu le'as da nimic doar daca imi spui tu ownere Razz
7. Comenzi : /set [nume] gold [valoare] , /setskillother [nume] [valoare] , /set [nume] exp [valoare] , /m 2493 [dragonul cel mic gri] .. /i 279 [sirius de 80] . cred ca a fost de ajuns si va rog frumos sa ma votati. am sa fiu devotat serverului.
Sus In jos
 

L3XuS Vrea Sa Fie Game Master :D Votatil

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
\\\///~~~Metin2OGX~~~\\\/// :: Regulament si Prezentari :: Staff-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente