\\\///~~~Metin2OGX~~~\\\///
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Este un nou Server De Metin2
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Ce e mai folositor : PVP sau PVM

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
mut2nt
Membru Nou
Membru Nou


Mesaje : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/07/2010

Ce e mai folositor : PVP sau PVM _
MesajSubiect: Ce e mai folositor : PVP sau PVM   Ce e mai folositor : PVP sau PVM I_icon_minitimeSam Iul 03, 2010 12:35 am

Mereu cei care aleg Razboini au de ales intre:
Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_studyMental -Cu ce ajuta mentalul :
1.Imbunatateste apararea
2.Este foarte bun PvM
3.Cel mai bun caracter de crescut
4.Foarte bun in lupta cu un boss ex:Orc Sef il bati fara Glob de Transformare si fara prea multe licori irosite aiurea.
In categoria mental cel mai bun skill de lupta este Atacul Spiritului si Zduncinare.

Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_study Corp-Cu ce ajuta razboinicul corp:
1.Imbunatateste atacul considerabil
2.Este un caracter perferct PvP
3.Este bun de caracter de farmer adica sa il tii pentru pietre metin in map2 si apoi sa dai totul pe un caracter mai mare.
4.Extrem de bun in lupta cu un boss ex:Eu am un caracter de 54 pe Pegasus Rosu si cu 2 Globuri de salbatic devotat am omorat Regina Paianjen cu usurinta si fara Buff.

Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek Ce e mai folositor : PVP sau PVM Icon_geek

Deci in concluzie :

Si warrior corp si warrior mental sunt buni de crescut dar stilul caracterului il alegi doar tu cum am ales si eu Corp .
Sus In jos
mut2nt
Membru Nou
Membru Nou


Mesaje : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/07/2010

Ce e mai folositor : PVP sau PVM _
MesajSubiect: Re: Ce e mai folositor : PVP sau PVM   Ce e mai folositor : PVP sau PVM I_icon_minitimeSam Iul 03, 2010 12:37 am

A , Am uitat sa va spun : TutorialuL nu e facut de mine Smile
Sus In jos
 

Ce e mai folositor : PVP sau PVM

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
\\\///~~~Metin2OGX~~~\\\/// :: Tutoriale :: Tutoriale Metin2-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente